Datum: maandag 17 september
Tijd: 20:00 uur
Locatie: Koningskerk
Thema: Haal meer uit de bijbel
Organisator: Koningskerk
Kosten: € 40 voor de hele cursus
Aanmelden: www.koningskerk.nl/vorming

Als Leerhuis in de Plantagekerk zijn met de Leerhuizen uit de kerken om ons heen aan het kijken hoe we de samenwerking kunnen verbeteren en daarmee onder andere van elkaars aanbod gebruik kunnen maken. Een mooi resultaat daarvan is deze bijbel-cursus die in in het najaar in de Koningskerk wordt aangeboden.
Uit een enquête die we vorig jaar in de Plantagekerk hebben gedaan, bleek hier veel vraag naar te zijn. Op deze manier kunnen we gebruik maken van elkaars behoeften en inspanningen en daarom bevelen we deze cursus ook graag bij jullie aan.
Vanaf 17 september zal Wouter Struijs in de Koningskerk een cursus ‘Haal meer uit de bijbel’ geven in 4 avonden. De cursus zal gegeven worden aan de hand het boek ‘Haal meer uit de bijbel’ van Gorden Fee. Het is echt een aanrader voor iedereen die wil opfrissen of wil verdiepen. Alle vier de avonden volgen is het meest handig maar een aantal losse avonden kan ook.
Data: 17 sept, 1 okt, 15 okt, 29 okt.
Tijd: 20:00 – 22:00 uur
Locatie: Koningskerk Zwolle-Zuid
Kosten: €40,- voor de hele cursus
Opgeven en meer info via: www.koningskerk.nl/vorming